Oral Solüsyonlar

Babylight Oral Solüsyon

Raf ömrü 2 sene olan BabyLight ağız solüsyonu tek şişe varyasyonuyla OTC kategorisi içerisinde bebek bakım ürünleri sınıfında listelendi. Sadece 250 ml’lik şişelik versiyonu üretiliyor. Baby Light bebek ağız solüsyonu, sadece yurt içinde değil yurt dışında da kendi içerisinde 5 farklı varyasyonuyla satışta.  Herhangi bir reçete istemeyen Babylight bebek ağız solüsyonu, portakal aromalı, elma aromalı, muz aromalı, çilek aromalı ve ananas aromalı varyasyonlarını da barındırır.

Kullanım: Açmadan önce çalkalayarak bebeğinize ağız yoluyla içirin. 1 yaş küçük bebekler için doktora danışılmalı.

1 yaş altı kullanım için mutlaka doktor gözetimi tavsiye edilir. 1 yaş üstü bebekler için kusma ve ishal durumlarında kullanılması öneriliyor.

Baby Joy Oral Solüsyon

Bebeklerin ‘iç sıkıntılarını’ çözmeye odaklı geliştirilen Baby Joy Gripe Water oral sölüsyon, hıçırık, mide ağrıları, sancı ve gaz problemlerini çözebilir.

Kullanım: Açmadan önce çalkalayarak bebeğinize ağız yoluyla içirin. 1 yaş altı bebekler için doktorunuz danışmanız gerekebilir. Sancı dönemleri ya da gaz dönemleri içerisinde kullanılmalıdır. Buna karşın 1 yaş üstü çocuklar gereksinim halinde kullanabilirler.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Baby Light Portakal AromalıKonicare250 ml.415.0003
Baby Light Elma AromalıKonicare250 ml.415.0002
Baby Light Muz AromalıKonicare250 ml.415.0004
Baby Light Çilek AromalıKonicare250 ml.415.0012
Baby Light Ananas AromalıKonicare250 ml.415.0011