Kadın Bakım Ürünleri

Göğüs Ucu Kremi

Kadınların göğüs ağrıları ve göğüs çatlaklarınıın giderilmesinde kullanılır. Nipplecon, Laolin, Olea Europaea ve zeytin yağı gibi önemli materyaller barındırır.

Kullanımı: sadece parmak ucuna sürülen kremin, göğüslere uygulanması yeterlidir. Özellikle hamile kadınların ya da doğum sonrası dönemi geçiren kadınlar tarafından yoğun olarak tercih edilir.

Nipplecon, ani kilo vermiş olan kadınları da hedefler ve kilo vermiş olan vücutta oluşan çatlaklarda fayda sağlar.

Yeni doğum yapmış kadınlar açısından;  emzirme öncesinde kullanılacaksa  öncelikle göğüs uçlarının anne sütüyle biraz temizlenmesi ve ardından bu ürünün bölgeye uygulanması tavsiye edilir.

Nipplecon Göğüs Ucu Kremi Detayları

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Sore & Cracked NipplesNipplecon30 gr416.0002

Tek Kullanımlık Vajinal Duşlar

 

GermX Vajinal Duş

Vajinal hijyen ve anti bakteriyel özelliği bulunuyor. Aktif içeriklerindeki organik bileşenler sayesinde herhangi bir yan etkisi gözlenemedi.

Kullanım: İçeriğindeki 5 ml’lik ampüle 50 ml’lik şişe uygulayın. Ya da 2 ampule 100 ml’lik şişe uygulayabilirsiniz. Ardından temiz su ile şişenin tamamını doldurun.

Gyno Baking Soda Vajinal Duş

Gyno Baking Soda varyasyonu, alkali pH seviyesi en yüksek ürünlerden bir tanesi. pH seviyesi 8 pH ve 9 pH olarak derecelendirildi. Vajinal hijyeni artırır ve bölgenin korunurluğunu artırabiliyor.

Kullanım: İçerdiği kanül direkt vajinaya uygulanır. 9 ya da 15 günlük aktif kullanım önerilir.

Gyno Vinegar Vajinal Duş

3 yıllık raf ömrü bulunan Gyno Vinegar, pH seviyelerini 3,0 ve 5,0 gibi makul rakamlarda tutuyor.

Kullanım: Vajinal bakteri sorununun üstesinden gelebilir. Ayrıca bölgesel erozyon sorununa karşı da kullanabilirsiniz.

Gynotight Vajinal Duş

Gynotight, vajinal bakterileri yok etmekle beraber bölgedeki kasları skılaştırarak gerekli daralmayı sağlar.  İçeriğindeki Alüminyum Sülfat ve Potasyum Sülfat, vajinanın hem hijyenik bakımlarını hem de kas bakımlarını yapar.

Kullanım: Paket ile gelen kanül vajina içerisine yerleştirilir ve nazikçe bölge içerisine damlatılır. Haftada 2 hafta ya da seksüel ilişkiden yarım saat önce kullanılmalı.

Gynostraw Vajinal Duş

Gynostraw, vajinal bakterilere karşı etkilidir. Ayrıca pH seviyesi 3.0 ile 5.0 arasında olması nedeniyle vajinanın florasına da faydalıdır. Bakterilerin büyümesine karşı ve bakterilerin kötü kokularına karşı çilek aroması içermesi nedeniyle etkilidir.

Kullanım: Paket ile gelen kanül vajina içerisine yerleştirilir ve nazikçe bölge içerisine damlatılır. Haftada 2 hafta ya da seksüel ilişkiden yarım saat önce kullanılmalı.

Gynocam Vajinal Duş

pH seviyesi 3.0 ile 5.0 arasındadır. Gynocam tek kullanımlık vajinal duş, bakterilerin büyümesine ve bakterilerin yaydığı kötü kokuya karşı etkilidir. Üstelik, kadınlarda doğurganlığı da artırabilir.

Kullanım: Paket ile gelen kanül vajina içerisine yerleştirilir ve nazikçe bölge içerisine damlatılır. Haftada 2 hafta ya da seksüel ilişkiden yarım saat önce kullanılmalı.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Disposable Vaginal Douche GermX 5 ml x 10 Ampül 406.0005
Disposable Vaginal Douche Gyno BakingSoda100 ml.408.0001
Disposable Vaginal Douche Gyno Vinegar100 ml409.0001
Disposable Vaginal Douche Gynotight100 ml410.0001
Disposable Vaginal Douche Gynostraw100 ml410.0005
Disposable Vaginal Douche Gynocam100 ml410.0004

Gebelik Kolaylaştırıcı Jel

Gynoseed Gebelik Kolaylaştırıcı Jel

Gebelik Kolaylaştırıcı Jel, gebelik oranını yükseltir.  Regl dönemlerinde kullanıldığı durumlarda daha da etkili olur. Kullanımıyla bölgenin kayganlaşmasını sağlayarak spermlerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yumurtalara yöneltir.

Kullanımı;  Gynoseed  Gebelik Kolaylaştırıcı Jeli direkt vajinaya uygulayın.

 

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Doğurganlık Jeli (Fertility Gel)Gynoseed8 tube x 5 ml156.0001

Likit Genital Bölge Temizleyicileri

Genital bölge kaşıntılarını, mantar oluşumlarını ve genital bölge siğil problemlerine karşın üretildi.

Gynofresh Günlük Genital Bölge Temizleyici

Kadınların genital temizliği için üretildi. Vajina için hijyeni sağlamasıyla birlikte kötü kokuları da yok eder.

Kullanım: Avuç içine sıkılan Gynofresh, vajinanın etrafına uygulanır ve ardından suyla durulanır. Günlük kullanım için uygun.

Gynofoam Günlük Genital Bölge Temizleyici

Gynofoam, köpük formundadır. Antiseptik özelliği taşır ve vajinal bölgenin enfeksiyonunu ve bakterilere karşı koruma sağlar.

Kullanım: Avuç içine sıkılan köpük, vajinanın etrafına uygulanır ve ardından suyla durulanır. Günlük kullanım için uygun.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Daily Cleaning Liquid For Genital Area Gynofresh275 ml401.0001
Daily Cleaning Foam For Genital Area Gynofoam200 ml402.0001

Genital Bölge Temizleyici Sabun

Virgyno Genital Bölge Temizleyici Sabun

Virgyno genital bölge temizleyici, vajinayı dış etkenlerden; bakteriler, mantar oluşumları gibi problemlerden korur. Sadece kadınların genital bölge temizliği için geliştirilmiştir.

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Kullanım: El yardımıyla ya da hijyenik ped yardımıyla genital bölgeye uyguladıktan sonra suyla durulanmalı. Günlük kullanıma uygundur.

Gyno Baking Soda Bölge Temizleyici Sabun

Gyno Baking Soda,genital bölge temizleyici, vajinayı dış etkenlerden; bakteriler, mantar oluşumları gibi problemlerden korur. Sadece kadınların genital bölge temizliği için geliştirilmiştir. Koruyucu etkisi bulunur.

Kullanım: Duş lifi, sünger ya da elle vajinal bölgeye uyguladıktan sonra sıcak su ile durulanır. Günlük kullanıma uygundur.

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Daily Cleaning Soap For Genital Area Virgyno125 gr403.0001
Daily Cleaning Soap For Genital Area Gyno Baking Soda125 gr404.0003

Çatlak Giderici ve Sıkılaştırıcı Krem

3 yıllık raf ömrü olan Bellycon, karın çevresi ve bel çevresindeki çatlakları gidermede de kullanılır.  Kilo verme süreçlerinde ortaya çıkan çatlakların yanısıra hamilelik dönemlerinde meydana gelen çatlakların da giderilmesinde önemli rol oynar. Bellycon, sadece 30 gramlık ambalajında satışa sunulur. Günde iki defa kullanılması tavsiye edilir.

 

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Sıkılaştırıcı KremBellycon30 gr434.0001