KBB Ürünleri

Kulak Temizleme Köpüğü

Kalınlaşmış ve katılaşmış kulak kirini kolay bir şekilde yumuşatmaya ve kulağın temizlenmesine yardımcı olan Konicare kulak temizleme köpüğü, pH seviyesinin de yüksekliği sayesinde aynı zamanda kulak içi bakımını gerçekleştirebilir.

Kullanımı: Banyo sırasında ya da banyodan önce kullanabilirsiniz. Kulak kanal girişine ya da iç kısmına uyguladıktan sonra parmağınızla yavaşça ovarak yayın.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Kulak Temizleme KöpüğüKonicare100 ml402.0005

Boğaz Spreyi Chlorexidine Gluconate

Herhangi bir yan etki yansıtmayan Glükonat boğaz spreyi, antiseptik özelliğiyle ön planda. Ürünlerin içeriğindeki bileşenler, virüsleri, bakterileri ve mikro organizmaları öldürüyor.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Chlorexidine GluconateKonicare Chlorexidine Gluconate40 ml460.0003

Boğaz Propolis Spreyi

Organik asitler, vbitaminler ve minarellerin zenginleştirdiği Propolis boğaz spreyi, tamamiyle organik içeriği sayesinde herhangi bir yan etki bulundurmuyor. Kullanımda, 3 ya da 4 defa etkilenmiş boğaza uygulanır ve günlük kullanıma uygundur.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Boğaz SpreyiKonicare Propolis Throat Sprey40 ml460.0001

Antibakteriyel Boğaz Spreyi Poviodine Iyote

Yine Konicare markası altında üretilen Betadin ve Propolis boğaz spreyleri, anti viral ve anti-bakteriyel olarak geliştirildi. 3 yıllık raf ömrüne sahip boğaz spreyleri, herhangi bir yan etki bulundurmuyor. Günde 2 ya da 3 kez kullanıma müsaittir.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Boğaz Spreyi Konicare Throat Sprey Poviodine Iyote40 ml460.0002

Burun Nemlendirici Sprey

Likit formdaki Konicare burun açıcı sprey, günde 2 ya da 3 defa kullanıma açıktır. Burundaki hem hastalık dolayısıyla gelişen tıkanıklığı hem de alerjik tıkanıkları açabilir. Herhangi bir yan etki barındırmaz.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Burun Nemlendirici SpreyKonicare (Nose Moistruising)25 ml428.0013

Boğaz Spreyi 0.20 % Clorhexidine

Konicare ürünü altında geliştirilen Oro Cool ağız ve boğaz ağrı spreyi, herhangi bir yan etki barındırmadan boğazınızın ve ağız içi ağrılarınızı dinginleştirir ve rahatlatır. Bununla birlikte naneli içeriği ve aroması sayesinde kullanım esnasında da problem yaşamayacaksınız. Günde 2 ya da 3 defa kullanabilirsiniz.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Boğaz Ağrı Spreyi 0.20% ClorhexidineKonicare (Orocool)40 ml438.0004

Deniz Suyu Burun Spreyleri

Ocean Fresh Burun Spreyi

Ocean Fresh burun spreyleri herhangi bir yan etki barındırmıyor. İçeriğinde, magnezyum klorid, potasyum sulfad bulunur.

Özellikleri: Reçetesiz kullanıma sahip olan Ocean Fresh burun spreyi, burun tıkanıklığı, burun kuruluğu ve alerjik reaksiyonların iyileştirilmesine yardımcı olur.

Kullanım: Kullanmadan önce çalkalayınız. Günde 2 ya da 3 defa kullanıma uygundur. Her burun deliğine 1 ya da 2 sprey uygulanabilir.

 

Ocean Fresh Mint

Özellikleri: Tüm yetişkinlerin kullanabileceği Ocean Fresh Mint,  sinüsleri temizleme özelliğine de sahip. Sinüs tıkanıklıklarını, burun tıkanıklıklarını ve burun kuruluğunu iyileştirmeye yardımcı olur.

Kullanım: Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Günde 2 ya da 3 defa kullanıma uygundur. Her burun deliğine 1 ya da 2 sprey uygulanabilir.

Burun Spreyi Katalog Kodu ve Hacimleri

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Nasal SpreyKonicare Ocean Fresh25 ml428.0014
Nasal Sprey MintKonicare Ocean Fresh25 ml428.0015

Relieves Cold Symptoms

Burun ve bronş tıkanıklığına çare olan Rub macunu, boyun arkasına, göğüse ve ayak-bacak eklemlerine uygulanır. Kullanım amacı hem rahatlama sağlamak hem de burun tıkanıklığını ortadan kaldırmaktır.  38 gr. hacme sahip olan Rub, oda sıcaklığı içerisinde saklanmalı ve 3 yıllık bir raf ömrüne sahip.

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Rub Relieves Cold SymptomsKonicare Rub30 gr449.0001

Burun Yıkama Kiti

Konicare Sinus A burun yıkama kiti, 3 yıllık bir raf ömrüne sahip. Sinüsleri temizleyen yapısı sayesinde hem sinüzit yaşayan bireylerin hem de burun tıkanıklığı problemi yaşayan kişilere faydalı olur.  Bununla birlikte polen alerjisi gibi dönemsel tıkanıklık yaşayan bireyler için de geliştirildi.

Kullanım: Şasedeki sıvıları 120 ml’lik şişelere boşaltılarak kullanıma başlayabilirsiniz.  Yatmadan 1 ya da 2 saat öncesinde kullanmanızı öneririz. Bununla birlikte mobilize olmadan 1-2 saat öncesinde de kullanmanız tavsiye edilir. Günde 1 ya da 2 defa kullanınız.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Burun Yıkama KitiKonicare3 x 12T428.0001