Kişisel Bakım Ürünleri

Antibakteriyel El Temizleme Jeli

Antibakteriyel el temizleme jeli, su ya da durulama olmaksızın elleri dezenfekte ederek bakterileri öldürür.  Tüm yaş ve cinsiyet gruplarının kullanımına uygun olan jel, herhangi bir yan etki barındırmaz.

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Antibakteriyel El Temizleme JeliBiodrops50 ml137.0005
Antibakteriyel El Temizleme JeliBiodrops500 ml
Antibakteriyel El Temizleme JeliBiodrops250 ml

Antibakteriyel El Losyonu

Biodrops antibakteriyel el losyonu, ellerin su ya da sabun kullanılmadan dezenfekte edilmesini sağlar. Herhangi bir yan etkisi bulunamadı. Herhangi bir durulama, kurulama ya da ön hazırlık gerektirmez.

 

El Losyon Ürün Modelleri

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Antibakteriyel El Temizleme LosyonuBiodrops50 ml911.0010

Güneş Sonrası Losyon

Uzun süre boyunca güneş altında kalmış kişilerin ya da yoğun güneş altında kalmış bireylerin derilerinin rahatlama ve tedavi amaçlı kullanabileceği bu ürün, yetişkin ya da çocuklar tarafından kullanılabilir. Aynı zamanda ürünün yumuşatıcı özelliği de var.

 

Güneş Sonrası Losyon Ürün Varyasyonları

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Güneş sonrası losyonBiodrops125 gr433.0001

Güneş Yanık Jeli

Aloe Vera’lı Biodrops güneş yanık jeli tıbbi kullanım değil günlük kullanıma yönelik geliştirildi. Antiseptik özelliği sayesinde güneş lekelerinin üstesinden gelebilir ve aynı zamanda yanık oluşmuş bölgeyi de serinletme ve rahatlatma özelliği vardır.

Standart güneş kremi formu dolayısıyla standart bir kullanıma sahiptir.

Güneş Yanık Kremi (Jel)

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Güneş yanık jeliBiodrops125 gr932.0001

Güneş Kremi

UV ışınlarının zararlı etkisini kırmaya yönelik geliştirilen Biodrops güneş kremi, oldukça yüksek spfpa değerlerine sahiptir. Biodrops güneş kremi, kullanıcıları güneş radyasyonlarından korur ve güneş ışığının faydalı içeriklerini filtre ederek cildinizce beslenmesine müsade eder. Filtre özelliği sayesinde, UVA ve UVB radyasyonları filtrede elenir, vücut güneş ışınının vitaminlerince beslenir.

Biodrops Güneş Kremi

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Güneş kremiBiodrops125 gr431.0001

Tırnak Mantarı Jeli

Tırnak Mantarı Jeli, özellikle sporcular tarafından sık sık tercih ediliyor. Tırnakların pH seviyesini normale çevirerek tırnak mantarlarıyla başa çıkabiliyor. Ayak mantarı problemleri, özellikle uzun ayakkabı kullanımı sonrasında oluşur ve ayak görüntüsünü tamamiyle bozabilir. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun.

Tırnak Mantarı Jeli Kullanımı ve Özellikleri

Kullanım: Mantarlı bölge, kullanımdan önce sıcak su ve sabun ile dezenfekte edilmeli. Ardından durulanmalı ve arından Konicare tırnak mantarı jeli kullanılmalı. Paket içeriğindeki fırça ile tırnakların alt kısmından mantara doğrudan müdahale edebilirsiniz.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Tırnak Mantarı JeliKonicare4 ml459.0001

Anti-Perspirant Ayak Kremi

Ayakların terleme ve daha fazla aktif ayakların deformasyonunun önüne geçilmesi için geliştirlen Konicare Anti-Perspirant ayak spreyi, aktif ayaklar göz önünde bulundurularak üretildi. Diğer ayak bakım ürünlerine kıyasla daha etkin bir yapıya sahiptir ve uzun kullanım ürünün etkisini artırır.

Kullanım: Ayak bölgesinin her bölgesine uygulanmalı. Kullanımdan önce kesinlikle çalkalanmalı ve hem eşyalara hem de direkt ayaklara uygulanabilir. Çoraplara, ayakkabılara ve tabanlıklara da uygulayabilirsiniz.

Ayak Kremi Detayları

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Ant-Perspirant Ayak KremiKonicare100 ml445.0001

Ayak Kremi

Biodrops ayak kremi;  50 gramlık hacimde ve 3 yıllık raf ömrüne sahip. Herhangi bir yan etki barındırmaz.  12 yaş üstü gençlerin ve tüm yetişkinlerin kullanabileceği Biodrops ayak kremi, ayak çatlakları ve herhangi bir bakım amacı ile kullanabilirsiniz. Medikal herhangi bir kullanımı yoktur.

Kullanım:  Günde birkaç defa kullanıma uygundur. Ayak tabanı, ayak üstü bölgesi ve de topuk bölgesine rahatlıkla uygulanabilir. Dozaj kullanıcı tarafından belirlenebilir. Çatlaklar ve kurular göz önünde bulundurularak dozajı elbette artırılabilir.

Biodrops Ayak Kremi

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Ayak KremiBiodrops 50 gr436.0001

El Kremi

Biodrops el kremi 50 gramlık hacimde ve 3 yıllık raf ömrüne sahip. Herhangi bir yan etki barındırmaz ve içerisinde zeytin yağı gibi organik maddeler bulunur.  12 yaş üstü gençlerin ve tüm yetişkinlerin kullanabileceği Biodrops el kremi, el çatlakları ve el kuruluğu gibi durumların üstesinden gelebilir. Medikal herhangi bir kullanımı yoktur.

Kullanım:  Günde birkaç defa kullanıma uygundur. Dozaj kullanıcı tarafından belirlenebilir. Çatlaklar ve kurular göz önünde bulundurularak dozajı elbette artırılabilir.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
El KremiBiodrops El Kremi50 gr435.0002

Yetişkin Rektal Solüsyon

Recto Clean

Yetişkin rektal solüsyon, 3 yıllık raf ömrü ve likit formuyla yetişkinlerin ve 12 yaştan büyük gençlerin kullanımına uygundur. Günlük kullanım için değil rektal operasyonlar öncesi profesyonel kullanım için uygun .2 yaş çocuklar için doktor danışmanlığında kullanılmalı. Ameliyat öncesinde rektal gerginliği ve hassasiyeti azaltır.

Kullanım:  Yetişkin erkekler, yetişkin kadınlar ve 12 yaş büyük çocuklar için ameliyat öncesi kullanılır.

 

Adult Enema

Glikerol rektal solüsyon, 12 yaş üstü kadın ve erkeklerin kullanabileceği Adult Enema rektal solüsyon,  gerektiği durumlarda günde 2 defa kullanılabilir.

Kullanım: 12 yaş büyükler için 6,75 gr’lık bir dozajı bulunmaktadır. Bir diğer taraftan da yedi günden fazla kullanımı önerilmez.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Yetişkin Rektal SolüsyonKonicare Rectoclean100 ml437.0001
Glikerol Rektal SolüsyonKonicare Adult Enema6.75 g x 3 ve 6.75 g x 6448.0001