Saç Bakım Ürünleri

Argan Serisi

Argan Yağı Şampuan

Argan yağı ile geliştirilen günlük saç şampuanı, saç kökleri, saç derisini beslemeye yönelik geliştirildi. Aynı zamanda saçları ve deriyi yumuşatma etkisinin yanısıra saç kökünü ve saç uçlarını daha parlak ve daha kolay taranabilir hale getirir. Her ne kadar günlük kullanım amaçlansa da; saçların arındırılması açısından da oldukça yaygın bir kullanıma sahip bir ürün.

Argan yağı saç şampuanı, yetişkin erkek ve yetişkin kadınların kullanımına uygundur.

Kullanım: Standart şampuan kullanımını içerir. Islak saça, köpürene kadar uygulayın ve ardından durulayın.

Argan Yağı Saç Kremi

Argan yağı içerikli diğer ürün ise Argan yağlı günlük saç kremi. Standart saç kremlerinin aksine bir tür takviye değil kendi başına çözüm sağlayabiliyor.  İçeriğinde Argan spinoza yağı gibi oldukça önemli yağlar bulundurur.

Kullanım: Islak saça masaj yaparak ve köpürterek birkaç dakika boyunca uygulayın. Ardından durulayın.

Argan Yağı Duş Jeli

Vücut kullanımına uygun bir şekilde geliştirilen Argan yağlı duş jeli pantenol, spinoza yağı, aloe barbadensis yaprağı gibi olağan üstü içerikler barındırır. Her tip deri ve vücut tipine uygundur ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

 

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Argan Yağlı Günlük ŞampuanBiodrops250 ml420.0001
Argan Yağı Günlük Saç KremiBiodrops250 ml424.0001
Argan Yağı Duş KremiBiodrops250 ml421.0001

Ketekenazol Şampuan

Konizole olarak markalanan Konizole şampuan, aynı zamanda 12 yaştan büyük çocuklara da uygulanabiliyor. Saç derisi dökülmesi, kaşıntı ya da kepek gibi problemleri önlemek adına satışa sunuldu. 3 yıllık raf ömrünün yanısıra içeriğinde D-Pantenol gibi deriye ve cilde fayda sağlayan materyaller bulundurur.  Konizole kepek şampuanı direkt olarak ıslak saça uygulanır ve 5 dakikalık saçta beklemesi önerilir. Kullanım sıklığı açısından doktorunuza başvurabilir ya da direkt 3 ya da 4 günde bir 8 hafta kullanabilirsiniz.  Ürün varyasyonlarımızdan bir tanesi içeriğinde aynı zamanda ketokonazol içerir.

Konitar’ın bir diğer ürünü olan Konitar şampuan ise diğer varyasyon gibi 100 ml hacminde ve deri döküntüsü, kepek gibi cilt reaksiyonlarına karşı geliştirildi. Bu ürün, sadece saçta değil vücutta da uygulanabilir.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Ketekenazol Şampuan Konicare Konizole100 ml455.0002

Saç Dökülme Karşı Şampuan ve Sprey

Procapil Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

Erkeklerin en büyük problemlerinden bir tanesine çözüm bulan Procapil saç dökülmesine etkili şampuan, 200 ml’lik şişesiyle raflarda. Standart saç dökülmelerine karşı şampuanların aksine; Olive Oil Peg-7 Esters, Sodium Chloride içerikleri sayesinde saç dökülmelerine karşı oldukça etkili olduğu gözlemlendi. Turkuaz Sağlık AŞ’nin fabrikalarında üretilen Procapil, saç dökülmelerine karşı etkili olmasıyla birlikte saçın eski gürlüğüne de kavuşmasına yardımcı olacaktır. Kullanımı iki aşamadan oluşur. Deride etkili oluncaya kadar masajlarla saça uygulayın ve ardından 5 ya da 10 dakika kadar şampuanın saçınız tarafından emilmesini bekleyin ve ardından durulayın.

Procapil Sprey

Hem kadın hem de erkeklere yönelik geliştirilen bu sprey, yüksek pH seviyesi ile dikkat çekici. Sadece saça uygulanması yeterlidir.

 

DETAYLAR

Ürün AdıMarka HacimKatalog Kodu
Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Konicare Anti Hair Loss Shampoo200 ml417.0011
Saç Dökülmesine Karşı SpreyAnti-hair loss sprey60 ml 418.0004

Katranlı Şampuan ve Sabun

Konitare Katranlı Şampuan

Kepek ve egzema iyileştirmesi amacıyla geliştirlen Coal Tar ürün grubu sabun ve şampuandan oluşuyor.  Şampuan ürünü, 250 ml, sabun ise standart sabun boyutlarında raflarda yerini aldı. Gliserin, zeytin yağı, pantenol gibi içerikler sayesinde hem kepek hem de deri dökülmesinin önüne geçebilirsiniz.

Kullanımı: öncelikle şişeyi çalkalayın. Geleneksel şampuanlar gibi saçınıza ve saç derinize masaj yaparak şampuanı uygulayın.

Konicare Coal Tar Sabun

Sabun varyasyonu ise şampuanın kullanım şekliyle aynı kullanım tavsiye edilir. Bununla birlikte haftada en az 2 kere kullanılması ve doktor tavsiyesine göre sıklığının ayarlanması tavsiye ediliyor.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Katranlı ŞampuanıKonicare Coal Tar250 ml452.0001
Katranlı SabunKonicare Coal Tar125 gr453.0001

Saç Besleyici Şampuan, Köpük, Serum

 

Saç Besleyici Şampuan

Vitahair saç besleyici şampuan, saçın kaybolan direncini geri getirir. Saç derisine derinden nüfuz ederek saç seyrelmesini, saç kırılganlığını azaltır.  Konsantre edilmiş Aloe Vera ve zengin minarelleriyle hem kök hem de saç uçlarıyla gelişme sağlar.

Kullanım: Günlük şampuanlar gibi saçınıza birkaç dakika masaj yaparak uygulayınız.

Saç dökülme ya da seyrelmesi yaşayan kadın ve erkekler kullanabilirler. Ürünlerin herhangi bir yan etkisi yoktur.

 

Saç Serumu

Saçların dökülme, seyrelme gibi problemlerinin yanısıra saçı besleme özelliğine de sahip olan Vitahair saç ampulü, içeriğinde doğal, organik yağlar barındırır. Saçları görünüş ve yapısal olarak iyileştirir ve matlaşmış saçları parlatarak hacim de kazandırabilir.

Kullanım: Ampüller, saçları tarak ile ayırarak kullanılmalı. Bölüm bölüm ayrılan saça, saç köklerine uygulanır ve 30 dakika sonra temiz su ile durulayınız.

 

Saç Köpüğü

Vitahair’in köpük formundaki saç dökülmelerine etkili köpüğü, saçlarınıza tam bakım gerçekleştirerek hem onarıcı hem de yapıcı etki gösteriyor. Sadece dökülmelere ve seyrelmelere karşı etkili değil aynı zamanda saçları güçlendirici etkisi de vardır.

Kullanım: Saçlara yeterli seviyede köpük uygulayınız ve saçınız emene kadar devam edin.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Saç Besleyici Şampuan Konicare VitaHair200 ml 419.0003
Vitahair Saç SerumuKonicare VitaHair10 ampules x 5 ml 419.0001
Saç Besleyici ve Temizleyici KöpükKonicare VitaHair200 ml419.0004