Duyuru: Covid-19’a Karşı Alınan Önlemler

Değerli İş Ortaklarımız,

Türkiye’nin lider sağlık ürünleri üreticisi olarak, Covid-19 küresel salgını sebebiyle oluşan medikal kimyasal ve dezenfektan taleplerini karşılamak adına üzerimize düşen görevi yerine getiriyor ve tedarik zincirinin kesintisiz devam edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sizlere sunduğumuz ürünlerin kalite ve sürekliliğini sağlamak öncelikli sorumluluğumuzdur. Ancak, bizlerin inisiyatifi dışında oluşan ulusal/uluslararası kısıtlamalar sebebi ile ürünlerimizin müşterilerimize ulaşmamasında bazı aksaklıklar yaşanabilmektedir. Sizlerin de bu konuda tedarik ile ilgili önlemlerinizi almanızı rica ediyoruz.

Üretim faaliyetlerimiz kesintisiz devam ederken, çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak adına şirketimizde aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak isteriz.

  • Üretim personelimiz dahil olmak üzere tüm iş arkadaşlarımızın çalışma ortamı sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir. Şirket içerisindeki tüm toplu alanlarda sosyal mesafe kuralına uyularak hareket edilmektedir.
  • Tüm personelimize kişisel hijyen ve Covid-19’a karşı alınması gereken önlemler konusunda eğitim verilmiş, gerekli bilgilendirmeler toplu kullanım alanlarına asılmış, maske ve dezenfektan ihtiyaçları karşılanmış ve düzenli olarak maske kullanmaları zorunlu hale getirilmiştir.
  • İş ortamımız hergün düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
  • Servis sayımız iki katına çıkarılarak personelimizin servis içerisindeki sosyal mesafe kuralını korumaları sağlanmaktadır. Ayrıca servislerimiz hergün düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.
  • Çalışanlarımızın şirkete girişleri esnasında termal kamera ile ateşleri ölçülmekte ve el dezenfeksiyonu sağlanmaktadır.
  • Üretimimizin sürekliliği açısından kritik personel sayımız değerlendirilmiş, ofis ve üretim alanlarında fiziki çalışma zorunluluğu olmayan tüm çalışma arkadaşlarımız, pandemi durumu normale dönene kadar evden çalışma sistemine geçirilmiştir.
  • Kronik rahatsızlığı olan tüm personelimize izin verilmiştir.
  • Merkez ofisimize misafir kabul edilmemekte, tüm görüşmelerimiz online veya mobil iletişim kanalları üzerinden devam etmektedir.

Görev ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak, bu süreçte emek veren başta Turkuaz Sağlık A.Ş. ailesi çalışanları olmak üzere, ürünlerimizin ihtiyaç noktalarına ulaşmasına vesile olan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz. Bu zorlu dönemin sabır ve dayanışma ile atlatılacağına canı gönülden inanıyoruz.

Sağlıkla Kalın…

Turkuaz Sağlık A.Ş.

BİZE YAZIN

Bize Ulaşın

Turkuaz Sağlık | Medikal Ürünler