Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılından bu yana, Tıbbi Kimyasal Ürünler, Dezenfektan ve Antiseptik Ürünler, Reçetesiz Ürünler (OTC), Cinsel Sağlık Ürünleri, Dermokozmetik ve Kişisel Bakım Ürünleri kategorilerimiz ve özel markalarımız olarak ürettiğimiz Konix, KLY, Konicare, Mediseptica, Gynoseed, Gynotal ve Joydrops markalarımız ve OEM ürünlerimiz ile yaklaşık 20 yıllık tecrübemizle Türkiye ve 128’den fazla ülke ile dünyanın dört bir yanına ulaşmaktayız. Medikal sektöründe ülkemizi küresel arenada başarıyla temsil eden lider bir üreticiyiz.

Turkuaz Healthcare olarak dünyanın en büyük 5 üreticisinden biriyiz. Medikal ürünlerde üretim kapasitemizin %70’ini kapsayan ihracat performansımızla ‘Türkiye İhracatçıları’ sıralamasında ikincilik elde ettik. Ürünün tüm süreçlerinde uluslararası kalite standartlarına sahip olduğumuzu gösteren GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Sertifikası; Sınıf I, CE sertifikalı Sınıf IIA, Sınıf IIB ve Sınıf III ürünler ürettiğimizi belgeleyen ISO 13485:2016 sertifikası; ve İslami kurallara uygun olarak üretim yaptığımızı tescilleyen Helal Sertifikamız var. Medikal sektöründe Sınıf III seviyesinde üretim standartlarına sahip Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden biriyiz.

İstanbul’da, ISO 9001 standartlarına göre tasarlanmış 26.500 m2 kapalı alanda dünya standartlarında üretim, depolama ve Ar-Ge çalışmaları yürütmekteyiz. Bilim ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge merkezimiz, çeşitli patentli ürünlerimiz ile sektörün tasarımcılarından biri haline gelmiştir. Değişen dünya trendleri merkezimizde, modern cihazlarla donatılmış laboratuvarlarımızda titizlikle inceleniyor ve bilimsel yöntemler ile geliştirilen inovatif ürünlerimizi uluslararası standartlarda üretim standartları ile piyasaya sunarak sektöre yön vermeye devam ediyoruz.

Misyon & Vizyon & Değerlerimiz

Vizyonumuz,

Jel ve likit medikal ürün kategorilerinde global lider olmak ve tüketici sağlığı ürünlerinde yenilikçi ürünler üreten, güvenilir bir marka olarak tanınmaktır.

Misyonumuz,

Uluslar arası standartlara uyumlu yenilikçi ürünlerimizle tüm dünya insanlarının yaşam kalitesini yükseltmek ve tedavi süreçlerinde kolaylık sağlamak, geri dönüşüm ve sıfır atık projelerimizle de çevreye duyarlı bir firma olmaktır.

Değerlerimiz,

  • İnsan sağlığını koruma
  • Çevreye saygı
  • Çalışanlara değer verme ve geliştirme
  • Dürüstlük, şeffaflık ve güvenirlik
  • Teknoloji ve inovasyon
  • Çeviklik, esneklik ve dinamizm

Daha Fazla Bilgi İçin 

 

BİZE YAZIN

Bize Ulaşın

Turkuaz Sağlık | Medikal Ürünler