TR
  • EN
  • ES
  • FR
  • RU
  • AR

Konix AF Aldehitsiz Kullanıma Hazır Medikal ve Tıbbi Cihaz Yüzey Dezenfektanı – Alkol Bazlı

Konix

Aldehitsiz, Kullanıma Hazır Medikal ve Tıbbi Cihaz Yüzey Dezenfektanı- Alkol Bazlı

Konix AF, hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır. Hastanelerde kritik alanlar dahil tüm yer ve yüzeylerin dezenfeksiyonunda kullanılan, aldehit içermeyen kullanıma hazır dezenfektandır.

-Alkole dayanıklı tüm yüzeylerde kullanıma uygun
-Hızlı etki, hızlı kuruma

Kullanım Alanı

Hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan her yerde kullanılır: Ameliyathane masa, lamba ve demirbaşları, taşıma araçları; acil yardım otoları, sedyeler ve ambulanslar, diş hekimliği cihaz ve aletleri; frez uçları, aeretör başlıkları vs., Hemşire deskleri, masa ve sandalyeler, pansuman arabaları, doktor ve diş doktorlarının muayenehanelerinde hızlı dezenfeksiyona ihtiyaç duyulan alanlarda. Hasta başı monitörler, sıklıkla el ve cilt temasının olduğu alanlar; klozet, lavabo, musluk, kapı kolu vb., hasta bakım ünitelerindeki büro malzemeleri, serum askısı, hasta yatağı kenarları, mikroskopların el ve cilt teması olan alanlarında, hasta cildi ile temas eden tıbbi aletler; stetoskop, derece, tansiyon aleti, otostop, oftalmoskop gibi.
Kullanım Şekli
30 cm. mesafeden yüzey ve nesneleri tamamını kaplayıncaya kadar püskürtünüz. Etki etmesi için etki süresince bekleyiniz. Kuru ve temiz bir bez yardımıyla tek harekette uzaktan yakına temizden kirliye doğru siliniz.

Mikrobiyolojik Aktivite:

Bakterisidal, fungusidal ve virusidal-5 dk
Tuberkülosidal 60 dk

İçerik:
Aktif Madde: %50 Etil Alkol, %10 Propan-2-ol, %0,25 Didesil Dimetil Amonyum Klorit %80.
Yardımcı Maddeler, Deionize Su, Nonyonik Yüzey Aktif.

Teklif İste


Turkuaz Sağlık | Medikal Ürünler
* Zorunlu Alanlar
Konix AF  Aldehitsiz Kullanıma Hazır Medikal ve Tıbbi Cihaz Yüzey Dezenfektanı – Alkol Bazlı