TR
  • EN
  • ES
  • FR
  • RU
  • AR

Konicare Mide Asit Gidericisi

Konicare

İçindekiler: Kalsiyum Karbonat, Magnezyum Hidroksit, Nane Aroması, Tatlandırıcı (Sodyum Sakarin), Laktoz, Sorbitol, Nişasta, Polivinil Pirolidon, Magnezyum Stearat, Silikon Dioksit Hazımsızlığı ve mide yanmasını giderir; Hızlı etkiye sahip rahatlama; Saatlerce asidin azaltılmasına yardımcı olur; Hızlı etki ile mide yanmasını azaltır; Saatlerce asidin azaltılmasına yardımcı olur. Günde dört defa 2 ila 4 tablet çiğneyin veya bir doktorun talimatlarına göre kullanın. Tabletler öğünlerden sonra veya yatmadan önce veya ihtiyaç duyulduğunda alınmalıdır.

Mide Asiti İçin Takviye Edici Gıda

En iyi sonuçlar için ardından yarım bardak su veya başka bir sıvı alın. Bütün olarak yutmayın.

Uyarılar:

Reçeteli bir ilaç kullanıyorsanız, kullanımdan önce bir doktora veya eczacıya sorun. Asit gidericiler belli reçeteli ilaçlarla etkileşimde olabilir. Sodyum kısıtlılığına sahip bir diyete sahipseniz, bu ilacı kullanırken 24 saat içinde 16 tabletten fazlasını almayın; maksimum dozu 2 haftadan uzun bir süre boyunca kullanmayın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Aşırı doz halinde, tıbbi destek alın veya derhal bir Zehir Kontrol Merkezi ile iletişime geçin.

‘Korumanız için mühürlü’ yazısına sahip folyo iç mühür eksikse veya zarar görmüşse, kullanmayın. Mide yanmasının, ekşimesinin, hazımsızlığın ve mide fesadının ve bu rahatsızlıklarla ilgili durumların giderilmesi için kullanılır.

*Çiğneme Tabletidir

Teklif İste


Turkuaz Sağlık | Medikal Ürünler
* Zorunlu Alanlar
Konicare Mide Asit Gidericisi