Tek Kullanımlık Vajinal Duşlar

 

GermX Vajinal Duş

Vajinal hijyen ve anti bakteriyel özelliği bulunuyor. Aktif içeriklerindeki organik bileşenler sayesinde herhangi bir yan etkisi gözlenemedi.

Kullanım: İçeriğindeki 5 ml’lik ampüle 50 ml’lik şişe uygulayın. Ya da 2 ampule 100 ml’lik şişe uygulayabilirsiniz. Ardından temiz su ile şişenin tamamını doldurun.

Gyno Baking Soda Vajinal Duş

Gyno Baking Soda varyasyonu, alkali pH seviyesi en yüksek ürünlerden bir tanesi. pH seviyesi 8 pH ve 9 pH olarak derecelendirildi. Vajinal hijyeni artırır ve bölgenin korunurluğunu artırabiliyor.

Kullanım: İçerdiği kanül direkt vajinaya uygulanır. 9 ya da 15 günlük aktif kullanım önerilir.

Gyno Vinegar Vajinal Duş

3 yıllık raf ömrü bulunan Gyno Vinegar, pH seviyelerini 3,0 ve 5,0 gibi makul rakamlarda tutuyor.

Kullanım: Vajinal bakteri sorununun üstesinden gelebilir. Ayrıca bölgesel erozyon sorununa karşı da kullanabilirsiniz.

Gynotight Vajinal Duş

Gynotight, vajinal bakterileri yok etmekle beraber bölgedeki kasları skılaştırarak gerekli daralmayı sağlar.  İçeriğindeki Alüminyum Sülfat ve Potasyum Sülfat, vajinanın hem hijyenik bakımlarını hem de kas bakımlarını yapar.

Kullanım: Paket ile gelen kanül vajina içerisine yerleştirilir ve nazikçe bölge içerisine damlatılır. Haftada 2 hafta ya da seksüel ilişkiden yarım saat önce kullanılmalı.

Gynostraw Vajinal Duş

Gynostraw, vajinal bakterilere karşı etkilidir. Ayrıca pH seviyesi 3.0 ile 5.0 arasında olması nedeniyle vajinanın florasına da faydalıdır. Bakterilerin büyümesine karşı ve bakterilerin kötü kokularına karşı çilek aroması içermesi nedeniyle etkilidir.

Kullanım: Paket ile gelen kanül vajina içerisine yerleştirilir ve nazikçe bölge içerisine damlatılır. Haftada 2 hafta ya da seksüel ilişkiden yarım saat önce kullanılmalı.

Gynocam Vajinal Duş

pH seviyesi 3.0 ile 5.0 arasındadır. Gynocam tek kullanımlık vajinal duş, bakterilerin büyümesine ve bakterilerin yaydığı kötü kokuya karşı etkilidir. Üstelik, kadınlarda doğurganlığı da artırabilir.

Kullanım: Paket ile gelen kanül vajina içerisine yerleştirilir ve nazikçe bölge içerisine damlatılır. Haftada 2 hafta ya da seksüel ilişkiden yarım saat önce kullanılmalı.

DETAYLAR

Ürün AdıMarkaHacimKatalog Kodu
Disposable Vaginal Douche GermX 5 ml x 10 Ampül 406.0005
Disposable Vaginal Douche Gyno BakingSoda100 ml.408.0001
Disposable Vaginal Douche Gyno Vinegar100 ml409.0001
Disposable Vaginal Douche Gynotight100 ml410.0001
Disposable Vaginal Douche Gynostraw100 ml410.0005
Disposable Vaginal Douche Gynocam100 ml410.0004