TR
  • EN
  • ES
  • FR
  • RU
  • AR

Konicare VitaEye Vitamin ve Mineral

Konicare

İçindekiler: C Vitamini, E Vitamini, Çinko, Lütein, Zeaksantin, Balık Yağı, Omega 3

Diğer İçerikler: Kalsiyum Karbonat, Mikrokristallin Selüloz, Lütein Askorbik Asit, Magnezyum Oksit, Di-Alfa Tokoferil Asetat, Hidroksipropil Selüloz,Dikalsiyum Fosfat, Krospovidon, Zeaksantin,Çinko Oksit, Polivinil Alkol, Niasinamid, SilikonDioksit, Silikon Glukon, Krom Klorür, D-Kalsiyum Pantotenat, Magnezyum Stearat, Polietilen Glikol,Talk, Kolekalsiferol, Sodyum Molibdat, Beta-Karoten, Karamel, Sodyum Selenat, Phytonadione, Manganez Sülfat Monohidrat, Karmin, Biyotin, Likikoidpiyanit, Hidroksit, Hidrojen Klorit Riboflavin, Siyanokobalamin, Titanium Dioksit, Folik Asit, Potasyum İyodür.

Tanım: Multivitamin ve Mineral Desteği göz Sağlığını korumaya yardımcı olur. Hayati göz besinleri ile: Lütein ve Zeaksantin – Zararlı mavi ışığı filtrelemeye ve maküler sağlığı desteklemeye yardımcıdır. Yüksek antioksidan barındırır, C ve E Vitamini ve çinko seviyesi göz sağlığını korumaya yardımcı olur.

Genel sağlık için 20’yi aşkın diğer esansiyel; vitamin ve mineral. VITAEYE + Multi Formül, göz sağlınızı korumak için hayati göz besinlerinin tazelenmesine yardımcı olurken bir multivitaminin tüm faydalarını da sağlar.

Önerilen Kullanım: Günde bir defa yemeksırasında bir bardak su ile birlikte iki tablet kullanın.
Uyarılar: Çocukların erişemeyeceği yerlerde
saklayın. Oda sıcaklığında saklayın.

Teklif İste


Turkuaz Sağlık | Medikal Ürünler
* Zorunlu Alanlar
Konicare VitaEye Vitamin ve Mineral