Turkuaz Sağlık’tan, “Bir Öğrenci De Sen Okut” Projesine Destek

Trakya Üniversitesi’nde maddi ihtiyacı olan öğrencilerin desteklenmesi amacı ile hayata geçirilen “Bir Öğrenci De Sen Okut” projesi sayesinde binlerce öğrenciye daha eşit şartlarda eğitim hakkı sağlanıyor. Turkuaz Sağlık A.Ş. olarak, ‘Bir Öğrenci de Sen Okut’ kampanyasına katkıda bulunduk. Desteklerimizden duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Ar-Ge ve Kalite Kontrol Direktörlüğü ekibimizi makamında kabul etti. AR-GE ve Kalite Direktörümüz Sn. Hanifi Karahan Bozkurt, Tıp Fakültesi Üroloji Ana Bilim Dalı ile geliştirilebilecek ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunurken bu kampanyayı öğrendiklerini ve kampanyaya destek vermekten büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek öğrencilere verilen bu desteğin aynı zamanda bilime, üretime ve gelişmeye verilmiş olduğunu söyledi.

‘Bir Öğrenci de Sen Okut’ kampanyasının yerel ölçekli, şehrin dinamiklerini harekete geçirecek bir kampanya olarak başladığını fakat gün geçtikçe büyüdüğünü ve tüm Türkiye’den bağışçıların desteğini almaya başladığına dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu “İyilik paylaştıkça çoğalır. Biz buna inanıyoruz. Bugün üniversitemizde okuyan ve geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize uzanan bu iyilik eli mutlaka iyilikle karşılık bulacaktır. Bu desteklerin aynı zamanda ülkemizin önemli kuruluşlarından geliyor olmasını da çok değerli buluyorum. Belki de bu kampanya ile bir kurumun destek verdiği öğrenci gün gelecek o kuruma önemli bir değer katacak. Biz bu iyilik hareketini başlatmaktan, bugünlere getirmekten ve siz değerli bağışçılarımızla bu vesileyle tanışmaktan mutluluk duyuyoruz. Daha birçok alanda da çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.” dedi.

Gerçekleştirilecek iş birliklerinin de konuşulduğu ziyarette Keşan Hakkı Yörük Sağlık Yüksekokulu Müdürü ve Tıp Fakültesi Üroloji Ana Bilim Dalı Dr. Öğr. Üyesi Hakan Akdere ile Üroloji Ana Bilim Dalından Arş. Gör. Dr. Gökhan Çevik de bulundu. Görüşmede, Trakya Üniversitesi’nin, Turkuaz Sağlık A.Ş. tarafından hayata geçirilecek Ar-Ge çalışmalarına destek vereceği ifade edilirken, üniversitenin, tüm imkânlarını kullanarak, çalışmalara ne gibi bilimsel katkılar sağlayabileceği değerlendirildi.

Turkuaz Sağlık A.Ş. olarak; kamu-özel sektör iş birliklerinin desteklenmesinin ülkemizin inovasyonel gelişiminine katkı sağlayacağına inanıyor, “Bir Öğrenci De Sen Okut” projesine destek olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

BİZE YAZIN

Bize Ulaşın

Turkuaz Sağlık | Medikal Ürünler